META HTTP-EQUIV="Refresh" CONTENT="0; URL=http://kokoshaber.blogspot.com/"> Kokoş Haber: Cambridge Satchel’ın birbirinden renkli çantaları Harvey Nichols'ta!

7 Mayıs 2012 Pazartesi

Cambridge Satchel’ın birbirinden renkli çantaları Harvey Nichols'ta!
Harvey Nichols Mağazaları, trendsetterların kollarından çıkarmadığı çanta markası Cambridge Satchel’ın floresan ve vintage serisiyle yaz aylarını karşılıyor.

Harry Potter ve Harmonie’nin Hogwarts’ta taktığı çantadan ilham alarak kızı için tasarladığı el yapımı deri okul çantası Cambridge Satchel hem serüveni hem de floresan ve vintage serisiyle Harvey Nichols’ta markanın takipçilerini baştan çıkarıyor. Moda dünyasına hızlı ve etkili bir giriş yapan Cambridge Satchel çantaları unisex kullanımı, çarpıcı renkleri ve klasik İngiliz okul çantası andıran dizaynıyla sezonun favorisi olarak gösteriliyor.
 
Cambridge Satchel Floresan Serisi Fiyatları: 445 TL


Marka, romantik ve enerjik ruhunu çantalara taşırken özel tasarım olan floresan ve vintage renkli palet skalası ise kıyafetlerin en fantastik tamamlayıcı aksesuarı olarak göze çarpıyor. Cambridge Satchel floresan serisini renklendiren pembenin şekerliği, yeşilin dinamizmi, sarının canlılığı ve turuncunun parlak dokusuyla beraber popülerliliği de yeni sezona hükmediyor. Markanın vintage serisinde bulunan lacivert, kırmızı, sarı, mor ve taba tonlarındaki çantaları hip,iddialı ve alternatif tarzıyla sokak stilini yeniden kurguluyor.


Cambridge Satchel Vintage Serisi Fiyatları: 395 TL

Cambridge Satchel’ın biz moda bloggerları tarafından yeni sezonda hit olarak nitelendirilen trendy deri çantalar, maskülen çizgili floresan ve vintage serisiyle Harvey Nichols Mağazaları’nda zamansız tarzını yaratmaya devam ediyor.


*Melin*


Hiç yorum yok:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...